Debiut G53WF – Ceramiczny przekaźnik wysokiego napięcia DPDT – 20kV

Debiut G53WF – Ceramiczny przekaźnik wysokiego napięcia DPDT – 20kV

Firma GIGAVAC  przedstawia nowy przekaźnik wysokiego napięcia G53WF o napięciu pracy 20kV z zastosowaniem dwóch par styków przełącznych DPDT.

G53WF idealnie nadaje się do zastosowania w aplikacjach wymagających dużego ciągłego prądu podtrzymania do 150A jak i w obwodach wysokiej częstotliwości RF. Połączenie masywnych miedzianych styków z dielektryczna próżnią zapewnia nam stałą i niską wartość rezystancji styków na poziomie 12 mΩ, co oznacza niewielki spadek napięcia w obwodach prądu stałego i niskie straty sygnału w obwodach RF.

G53WF posiada dwa połączone mechanicznie zestawy styków SPDT.  Zastosowanie to umożliwia  optymalne umiejscowienie przekaźnika w obudowie o wymiarach 7,7 x 3,5 cala (19,6 cm x 8,9 cm). Przekaźnik dostępny jest z cewką na 12VDC i 26,5 VDC, dzięki czemu jest on idealnym rozwiązaniem dla obwodów napędowy z przedziału napięć  8VDC-28 VDC. Zastosowanie specjalnych cewek spełnia oczekiwania naszych klientów. Kiedy potrzebujemy informacji o położeniu styków, drugi zestaw styków przekaźnika może nam posłużyć jako styki pomocnicze.

„Wysłuchaliśmy naszych klientów  i w tej chwili jesteśmy w stanie obniżyć koszty rozwiązań zastosowanych w aplikacjach wysokich napięć i dużych prądów w obwodach RF. G53WF jest także idealny dla wielu aplikacji prądu stałego, które wymagają  dużego prądu podtrzymania  przy napięciach do dwudziestu tysięcy woltów. To wyraźnie obrazuje naszą nieustającą współpracę z naszymi klientami i pokazuje, dlaczego GIGAVAC uważany jest za eksperta będącego zawsze na czasie” Rodney Nash, GIGAVAC Product Manager for High Voltage Relays.

G53WF – specyfikacja techniczna.